فروشگاه فعال میباشد و تمامی سفارشات پذیرفته میشود. - شماره تماس 32601545-025
قوانین و مقررات فروشگاه لازینوکس

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و خرید ویباکس گیفتینگ ، آیتم و گیفت کارت به دقت ملاحظه فرمایید .
ورود کاربران به وب سایت لازینوکس ( Lazinox ) هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، خرید آیتم های سایت و سایر خدمات اراعه شده توسط فروشگاه لازینوکس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات لازینوکس است .

عناوین صفحه

1

اطلاعات کاربری

کاربر و مشتری مسئول ثبت اطلاعات درست و صحیح میباشد، اطلاعاتی اعم از نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر یا اشتباه به عهده خود کاربر خواهد بود.

کلیه کاربران یا میزبان مسعول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسعولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام میپذیرد به عهده ی کاربران است .

با توجه به اینکه فروش محصولات گیم مناسب استفاده افراد زیر 18 سال می باشد و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند می باید با اطلاع والدین و یا سرپرست خود ، به خرید و پرداخت اقدام نمایند .

کاربران هنگام خرید از سایت تنها می بایست با کارت های بانکی متعلق به خود اقدام به خرید نموده و در صورت خرید با سایر کارت های بانکی متعلق به دیگران کلیه مسولیت های حقوقی و کیفری در این خصوص نداشته و در صورت هرگونه پیگیری قانونی و درخواست پلیس فتا نسبت به اراعه اطلاعات افراد اقدام خواهد نمود .

2

توهین به پشتیبانی

هرگونه گفتار توهین آمیز و استفاده از الفاظ رکیک به صورت کتبی و زبانی از سوی کاربر به کارکنان، پشتیبانی و عضو فروشگاه لازینوکس باعث لغو فوری سفارش در حال انجام و توقف ارائه خدمات به مشتری میشود.

3

خرید و عودت وجه و ضمانت کالا

هیچکدام از محصولات و خدمات ارائه شده توسط فروشگاه لازینوکس قابل عودت و تعویض نیست و تنها زمانی امکان بازگشت وجـه امـــکان پــذیـر خواهد بود که مشکل مربوطه از سوی مجموعه لازینوکس اتفاق بیفتد مشکلاتـی اعم از خطا در روند پرداخت و اتمام ظرفیت در خدمات گیفتینگ که کاربر میتواند با ارسال تیکت، تماس با پشتیبانی، ارسال پیام به پشتیبانی انلاین وبسایت و شبکه های مجاز لازینوکس درخواست بررسی بیشتر و عودت وجه را انجام دهد.
– حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای وب سایت لازینوکس محفوظ است .


– لازم به ذکر است در صورتی که اشتباهاتی از سوی کاربر رخ دهد اعم از ارائه اشتباه اطلاعات در خرید مـحصول مـورد نـظر سفـارش وارده مـستـرد شـده و مبلغ واریزی به کیف پول حساب لازینوکس مشتری برگشت داده خواهد شد که میتوانند در خرید بعد خود از کیف پول خود استفاده کنند.
خدمات گیفتینگ ، آیتم های و گیفت کارت ها توسط مشتری انتخاب و با تکمیل فرآیند سفارش گذاری در سایت قصد خرید آنها را اعلام می نمیاد به منزله سفارش قطعی مشتری تلقی میگردد .
در صورت انصراف مشتری از خرید مبلغ پرداخت شده و با کسر 30 درصد از مبلیغ واریزی به عنوان هزینه ی مالی طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .

در زمینه خرید های دیجیتالی ، کد های دیجیتالی به هیچ عنوان قابل برگشت نیستند . گفتنی است که خرید کد اشتباه ، قابل برگشت نخواهد بود و وبسایت لازینوکس هیچ گونه مسعولیتی در مقابل آن ندارد .


* در راستای حمایت از حقوق خریدار و قوانین تجارت الکترونیک کلیه محصولات خدمات گیفتینگ ، آیتم های فورتنایت و گیفت کارت ها بعد از تحویل مشتری تا 7 روز در صورت وجود هرگونه مشکل فنی و تایید تیم وبسایت مشمول تعویض خواهد بود و پس از گذشت 7 روز ، وبسایت لازینوکس هیچگونه مسولیتی نخواهد داشت .

4

احراز هویت و حق نشر

شماره موبایل مورد نظر پس از وارد کردن کد 5 رقمی ارسال شده تایید خواهد شد.
لازم به ذکر است کلیه درخواست ها و سفارشاتی که دارای عملیات جا به جایی مبلغ از کارتی به کارت فروشگاه لازینوکس هستش نیاز به احراز هویت دارد که میبایست عکس از کارت مبدأ و رسید واریزی به پشتیبانی مجموعه لازینوکس از طریق تیکت، پشتیبانی انلاین وبسایت و شبکه های اجتماعی ارسال شود.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ویباکس و آیتم جزعی از اموال وبسایت لازینوکس محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبسایت لازینوکس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگیرد قانونی برای وب سایت لازینوکس را محفوظ می دارد .